MÖBLER / Skåp & hyllor / Hörnskåp 14555340
nr 1455 5340
Hörnskåp
Allmoge, 1818. Höjd: 203
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:32:13
1.500 kr
1.600 kr